Wydział Mechaniczno-Elektryczny Akademii Marynarki Wojennej

  • Facebook
  • Twitter
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Strona główna Aktualności Praktyka studentów WM-E w SAAB

Praktyka studentów WM-E w SAAB

Drukuj PDF
Studenci IV roku kierunku Mechanika i Budowa Maszyn na Wydziale Mechaniczno-Elektrycznym AMW (gr. 142MC)
  1. Bartłomiej BRONIEWICZ
  2. Jamal HAMOUD
  3. Haled HAMOUD
odbyli specjalistyczną praktykę stoczniową w stoczni Saab Kockums w Karskronie w dniach 2-6 października 2017 roku. Praktyka jest wynikiem współpracy pomiędzy firmą Saab a Akademią Marynarki Wojennej . W ramach praktyki studenci zapoznali się z nowoczesnymi technologiami budowy, modernizacji oraz remontów okrętów.
saab1

Copyright Saab AB, Photo Glenn Pettersson

Omawiali nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale również pracowali na różnych stanowiskach - dokonując remontów i przeglądów urządzeń. Studenci wykazali się doskonałym przygotowaniem merytorycznym zdobytym podczas studiów na WME. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwoliła im na dyskusje na temat technicznych aspektów pracy. Strona szwedzka zadbała o niezwykle szerokie spektrum przekazywanej wiedzy, a także - na prośbę studentów – przeprowadziła dodatkowe szkolenie z CAD i CAE. Podczas szkolenia studenci wykazali się szeroką wiedzą tematyki. Zostali niezwykle wysoko ocenieni przez opiekuna praktyki. Świadczą o tym słowa przekazane przez pana Johana Granholma - Senior Engineer Operational Development Saab Kockums:
It was a pleasure to have the students with us, and they made a very good impression on all they met. They have a very high level of knowledge, and a great interest to learn new things.
saab2

Copyright Saab AB, Photo Glenn Pettersson
 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń
październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Logowanie