Wydział Mechaniczno-Elektryczny Akademii Marynarki Wojennej

  • Facebook
  • Twitter
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Strona główna Aktualności Przydział studentów do zajęć ogólnouczelnianych

Przydział studentów do zajęć ogólnouczelnianych

Drukuj PDF

Decyzją Rektora-Komendanta AMW nr 1/2018 ustalony został podział grup studenckich w zakresie realizacji zajęć ogólnouczelnianych w semestrze letnim roku akademickiego 2017/18 na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych.

Lista studentów WME z podziałem na przedmioty ogólnouczelniane:

/AMW/Przedmiot ogólnouczelniany/Stacjonarne

Lp.

Nazwisko

Imię

Nr albumu

Wydział

Podstawy ekonomii

1

ALBECKI

Mateusz

20282

WME

2

ANTKIEWICZ

Marta

21386

WME

3

BEDNAREK

Wojciech

21191

WME

4

BIESZK

Krzysztof

21192

WME

5

CIEROCKI

Jakub

21077

WME

6

FECKO

Mikołaj

21387

WME

7

GABRYCHOWICZ

Marcin

21193

WME

8

GLOZA

Krzysztof

21195

WME

9

GROT

Robert

21196

WME

10

KACZOROWSKI

Karol

21197

WME

11

KAMIŃSKI

Nikodem

21219

WME

12

KOWALSKI

Konrad

21198

WME

13

KRAWCZYK

Piotr

21212

WME

14

LASKOWSKI

Filip

21213

WME

15

LIPOWSKI

Łukasz

21214

WME

16

ŁOSEWICZ

Marek

21220

WME

17

MACHNIKOWSKA

Sandra

21389

WME

18

MIERZEJEWSKI

Tomasz

21221

WME

19

NAJDZIONEK

Justyna

21222

WME

20

POLANOWSKI

Michał

21401

WME

21

PUHACZEWSKA

Natalia

21394

WME

22

RACZYŃSKA

Katarzyna

21224

WME

23

SIEJK

Szymon

21117

WME

24

SVYSTUN

Vasyl

21551

WME

25

TATYGA

Damian

21204

WME

26

URBANIAK

Bartłomiej

21205

WME

27

WIERZBICKI

Damian

21206

WME

28

WYTRWAŁ

Marceli

21405

WME

29

WILCZEWSKI

Łukasz

21207

WME

 

 

 

 

Wprowadzenie do psychologii

1

BORTNOWSKI

Filip

21208

WME

2

GRZELAK

Michał

21393

WME

3

MYDLARZ

Mateusz

21217

WME

4

PIOTROWSKI

Kacper

20009

WME

5

RIEGEL

Mariola

21116

WME

6

SOCHACKI

Dawid

21390

WME

7

WICZKOWSKI

Paweł

20017

WME

 

Podstawy socjologii

 

1

BEST

Karolina

21509

WME

2

ĆWIKLIŃSKI

Mateusz

14688

WME

3

GÓRTOWSKI

Robert

20845

WME

4

GRZENKOWICZ

Maciej

21210

WME

5

KODRANC

Mikołaj

21388

WME

6

KOTWICA

Łukasz

19407

WME

7

MERING

Anna

21215

WME

8

PRUSZYŃSKI

Dawid

21200

WME

9

SIKORSKI

Jakub

21201

WME

10

WIELCZYK

Krzysztof

14790

WME

11

WÓJCIK

Paweł

15638

WME

Podstawy stosunków międzynarodowych

 

1

BŁASZK

Mateusz

17231

WME

2

CYMERMAN

Marta

21078

WME

3

GÓRSKI

Radosław

21225

WME

4

JARZYNKA

Łukasz

21399

WME

5

KONKEL

Dawid

21347

WME

6

KOPEĆ

Piotr

21400

WME

7

MUSIAŁEK

Tomasz

16993

WME

8

ORZECHOWSKA

Alicja

21510

WME

9

PRAWDZIK

Maciej

18273

WME

10

WATRAK

Aleksandra

16197

WME

11

WIŚNIEWSKI

Przemysław

21391

WME

12

WOLSKI

Gabriel

21363

WME

13

ŻYCZKOWSKI

Kamil

21406

WME

Podstawy stosunków międzynarodowych/ Foundations of International Relations (przedmiot w języku angielskim)

1

SZCZEPAŃCZUK

Tomasz

21402

WME

 

Najbliższe wydarzenia

N Sty 21 @08:00 - 05:00
Zjazd studentów zaocznych
So Sty 27 @08:00 - 05:00
Zjazd studentów zaocznych
N Sty 28 @08:00 - 05:00
Zjazd studentów zaocznych
styczeń 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Logowanie