Wydział Mechaniczno-Elektryczny Akademii Marynarki Wojennej

  • Facebook
  • Twitter
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Strona główna DLA STUDENTÓW Plan konsultacji

Plan konsultacji

Drukuj PDF

Plan konsultacji
Wydziału Mechaniczno-Elektrycznego
w semestrze  zimowym roku akademickiego 2018/2019

(po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym)

Lp.

Prowadzący konsultacje

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

Stopień naukowy

Imię

Nazwisko

1

dr hab. inż.

Bogdan

ŻAK

 

15.00-16.00

     

2

prof. dr hab. inż.

Zygmunt

KITOWSKI

13.30-15.00

       

3

prof. dr hab.

Franciszek

GRABSKI

   

13.10-14.10

   

4

dr hab. inż.

Andrzej

GRZĄDZIELA

X

       

5

dr hab. inż.

Jerzy

GARUS

   

15.30-17.30

   

6

dr hab. inż.

Piotr

SZYMAK

 

14.00-15.00

     

7

dr hab. inż.

Adam

OLEJNIK

 

X

     

8

dr hab. inż.

Zdzisław

ZATORSKI

     

X

 

9

dr hab. inż.

Wojciech

JURCZAK

 

X

     

10

dr hab. inż.

Marek

SPERSKI

 

X

     

11

dr hab.

Hubert

WYSOCKI

16.00-17.00

       

12

dr inż.

Leszek

WONTKA

 

X

     

13

dr inż.

Ryszard

ZADRĄG

       

niedziela

14

dr inż.

Grzegorz

GRZECZKA

     

14.30-16.00

 

15

dr inż.

Józef

MAŁECKI

 

13.00 – 15.00

     

16

dr inż.

Jerzy

WITKOWSKI

14.00-16.00

       

17

dr inż.

Paweł

PISKUR

14.30-16.30

       

18

dr inż.

Bogdan

POJAWA

   

X

   

19

dr inż.

Aleksy 

CWALINA

         

20

dr inż.

Ryszard

STUDAŃSKI

10.40 – 12.30

czwarty poniedziałek mca

       

21

dr hab. inż.

Tomasz

KNIAZIEWICZ

 

X

     

22

dr inż.

Marek

ŁUTOWICZ

   

X

   

23

dr inż.

Marcin

ZACHAREWICZ

     

X

 

24

dr inż.

Bogdan

SZTUROMSKI

 

X

     

25

dr inż.

Tomasz

LUS

 

X

     

26

dr inż.

Leszek

FLIS

     

X

 

27

dr

Agata

ZAŁĘSKA-FORNAL

16.00-17.00

       

28

dr

Marek

ZELLMA

     

16.00-17.00

 

29

dr

Kornelia

BERNACIAK

16.00-17.00

       

30

dr

Krzysztof

TOPOLSKI

     

10.35-11.35

do 29.11

12.25-13.20

od 10.01

10.35-11.35

od 07.12

do 04.01

31

dr inż.

Paweł 

FIERTEK

   

X

   

32

dr inż.

Arkadiusz

WOŹNIAK

         

33

dr inż

Marcin

KLUCZYK

     

X

 

34

mgr inż.

Adam

POLAK

 

14.30 – 16.00

     

35

mgr inż.

Tomasz

LESZCZYŃSKI

 

14.00-16.00

     

36

mgr inż.

Paweł

WIRKOWSKI

 

X

     

37

mgr inż.

Marek

DUDZIŃSKI

X

       

38

mgr inż.

Krzysztof

ŚWIĄTEK

   

X

   

39

mgr inż.

Anna

KOSSOWSKA

 

X

     

40

mgr

Barbara

PLUSKOTA

     

13.10-14.00

 

41

mgr

Antoni 

MARCIUNIUK

16.00-17.00

       

42

mgr

Bartłomiej

KRUSZEWSKI

 

X

 

 

X

43

mgr inż.

Monika

JABŁOŃSKA

     

 

X

44

mgr inż.

Arkadiusz

ADAMCZYK

14.30-16.00

   

 

 

45

mgr inż.

Michał

PRZYBYLSKI

 

14.00-16.00

 

 

 

46

mgr inż.

Joanna

SZNAJDER

     

14.00-16.00

 

47

mgr inż

Radosław

KICIŃSKI

     

X

 

48

mgr inż.

Tomasz

BORAWSKI

   

X

 

 

49

mgr inż.

Artur

BOGDANOWICZ

 

X

 

 

 

50

mgr inż.

Michał

BRODZICKI

12.25-13.10

       

51

mgr inż.

Marek

DAWIDZIUK

 

X

     

 

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń
sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Logowanie