DZIEKANAT: 261 262 648

Perspektywy Women in Tech Summit 2024 – ZAPROSZENIE DLA STUDENTEK I STUDENTÓW

Perspektywy Women in Tech Summit 2024 - ZAPROSZENIE

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

Z dumą wspieramy kobiety w nowych technologiach, dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w Perspektywy Women in Tech Summit 2024 – największej konferencji w Europie i Azji (nie tylko!) dla kobiet w nowych technologiach!

Studiujesz kierunek STEM, fascynujesz się nowymi technologiami i stoisz u progu kariery zawodowej? Potrzebujesz inspiracji, mentoringu, wymiany doświadczeń i nowych kontaktów? A może szukasz stażu lub pracy w branży Tech & IT?

APLIKUJ O BEZPŁATNY BILET STUDENCKI

🔸12 – 13 czerwca w Warszawie

🔸2 dni pełne wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń

🔸5 scen z wykładami ekspertek i liderek branży Tech & IT

🔸150 inspirujących keynote speakerów

🔸60 merytorycznych warsztatów

🔸50 fascynujących tech-talków

🔸500 indywidualnych sesji mentoringowych

🔸stoiska 100 najbardziej innowacyjnych globalnych firm

🔸Targi Pracy ze spotkaniami rekrutacyjnymi i branżowym networkingiem

🔸mnóstwo pozytywnej energii!

Jedną z atrakcji tegorocznej konferencji będą Targi Pracy ze stoiskami ponad 100 największych globalnych firm technologicznych i możliwością spotkań z ekspertami, podczas których omówisz swoje CV, poznasz procedury rekrutacyjne oraz uzyskasz cenne rady i wskazówki.

Wiodącymi tematami tegorocznego Summitu będą: komputery kwantowe, interakcje człowiek-maszyna, neuroróżnorodność, data science, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, deep tech, rozwiązania chmurowe oraz ekologia cyfrowa, cyberbezpieczeństwo oraz wiele, wiele innych.

  Poza tematami technologicznymi, ideą przewodnią Perspektywy Women in Tech Summit 2024 będzie Tech-Life Balance – czyli świadome podejście, globalne, biznesowe i indywidualne, do korzystania z nowych technologii i ich tworzenia – z dbałością o to, by wspierały neuroróżnorodność, włączanie społeczne, zrównoważony rozwój i poprawę jakości życia, zamiast być źródłem stresu i zmęczenia cyfrowego.💥 Studentki i studenci STEM (z Polski i zagranicy) mogą jak zwykle ubiegać się o bezpłatne wejściówki na https://womenintechsummit.pl/grant-form